11 lipca 2016 22:07 | Ogłoszenia

Dzień rodziny

Dnia 14 maja 2016 roku obchodziliśmy w szkole Dzień Rodziny. W tej niezwykle ważnej uroczystości wzięli udział nie tylko pracownicy i uczniowie szkoły, ale również ich rodziny. Przybyłych gości przywitał przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, a następnie Pani Dyrektor. Uroczystość rozpoczęła się wierszem, który ułożyła i wyrecytowała uczennica klasy drugiej Zuzanna Litwinowicz. Następnie przybyli goście mogli wysłuchać piosenek, tj. „Zakazany owoc” czy „A ja wolę moją mamę” w wykonaniu przedszkolaków, uczniów klas 1-3 oraz wybranych uczniów klasy szóstej. Po piosenkach przyszła kolej na tańce. Najpierw zaprezentowali się uczniowie, a następnie do wspólnego tańca zostali zaproszeni przybyli goście.

Po części artystycznej odbyły się konkurencje sportowe na boisku szkolnym, w których uczestniczyły całe rodziny. W międzyczasie można było udać się na poczęstunek w plenerze, zjeść kiełbaskę czy watę cukrową oraz popuszczać bańki mydlane. Na zakończenie odbyły się pokazy Straży Pożarnej, najpierw młodzików, a następnie strażaków.

Zaproszeni goście mogli również pozwiedzać budynki naszej szkoły. Szkoła, jak i sale lekcyjne zostały na tę okazję pięknie przystrojone przez uczniów i nauczycieli.

Wszystkim, którzy przybyli na uroczystość dziękujemy i zapraszamy za rok.