29 października 2019 00:11 | Aktualności

Pasowanie na ucznia

Nasi pierwszoklasiści w składzie:Wiktoria, Karol, Dominic,Felix,Bartek,Filip,Oliwier i Marcel, zabrali nas w pełną przygód podróż do Krain Wiedzy, Pracy, Miłości, Muzyki. Udowodnili tym samym, że zasługują, aby zostać pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im. Św. Floriana. Nasi dzielni marynarze ślubowali także na sztandar szkoły, że od dziś, każdy z nich ,będzie dbał o dobre imię swoje i całej społeczności uczniowskiej. Nie obyło się również bez wzruszeń, gromkich braw i prezentów, jakimi nasi dzielni podróżnicy zostali obdarowani za trudy włożone w przygotowania uroczystości. Za co ja i cała nasza drużyna, jeszcze raz serdecznie dziękuję. Kto nie widział, niech żałuje. Ahoj załogo!!! Relacjonowała dla Państwa Gosia Husak.

Pasowanie na ucznia