27 czerwca 2018 14:45 | Aktualności

Dzień Rodziny

16 czerwca świętowaliśmy w naszej szkole - jak co roku Dzień Rodziny. Tematem przewodnim imprezy było morze. O godzinie 9.00 powitaliśmy gości w sali gimnastycznej przedstawieniami „Morskie opowieści” i „Czekoladowa Wyspa”. Występy, piosenki i układy taneczne w otoczeniu morskiej scenerii dedykowane były wszystkim rodzicom. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste otwarcie multimedialnej pracowni językowej, która na pewno pomoże naszym uczniom w nauce języków obcych. Następnie nadszedł czas na zabawę na boisku szkolnym. Tam czekało na wszystkich mnóstwo atrakcji: straż pożarna i ich wóz, policja ze swoją maskotką, konkurencje o tematyce morskiej z nagrodami, gry i zabawy o tematyce morskiej. Nie zabrakło też małego „co nieco”. Każdy mógł spróbować pysznej waty cukrowej, ciasta upieczonego przez Rodziców, czy kiełbaski z grilla. Dla spragnionych przygotowaliśmy kawę, herbatę i zimne napoje. Imprezę zakończyliśmy meczem piłki plażowej Nauczyciele i Rodzice kontra Strażacy. Ponieważ pogoda dopisała, wszyscy świetnie się bawiliśmy. Do zobaczenia za rok. Ahoj!