24 maja 2017 23:02 | Aktualności

Dzień Rodziny

Dnia 20 czerwca świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Rodziny.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10:00 powitaniem gości przez Panią Dyrektor Violettę Segedyn oraz przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Zuzannę Litwinowicz. Następnie dzieci z klas 0-2 złożyły zgromadzonym na boisku szkolnym Rodzicom w imieniu uczniów szkoły życzenia z okazji zbliżających się świąt: Dnia Matki i Dnia Ojca.  Po tej części uroczystości głos zabrała Pani Małgorzata Husak, która zaprosiła zebranych gości do obejrzenia programu artystycznego, czyli pokazu tańców z różnych stron świata w wykonaniu uczniów naszej szkoły: nie zabrakło tak dobrze już nam znanego tańca belgijskiego, lambady czy lubianej przez wszystkich czekolady. Następnie na „parkiet” zostali zaproszeni widzowie, którzy wraz z naszą maskotką – Minionkiem próbowali nauczyć się poszczególnych tańców.

Po części artystycznej przyszedł czas na zawody w piłce nożnej oraz gry i zabawy dla klas młodszych, m.in. zabawy z chustą animacyjną.

W sali oddziału przedszkolnego zainteresowani uczniowie oraz rodzice mogli przejść szkolenie z zakresu pierwszej pomocy pod kierunkiem Pani Edyty Hryciew.

Na koniec odbył się mecz siatkówki Strażacy kontra Rodzice i Nauczyciele oraz pokaz Młodzieżówki Straży Pożarnej z Rębiszowa.

Uroczystość odbyła się na powietrzu, na przybyłych gości czekał poczęstunek, kiełbaski oraz ciesząca się, jak zawsze, największym powodzeniem wata cukrowa.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i aktywny udział w zabawie.

Zapraszamy oczywiście za rok.

Święto Rodziny