29 marca 2017 12:41 | Aktualności

Wiosna, ach to Ty!

21 marca 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Świętego Floriana w Rębiszowie postanowili przegonić zimę i powitać wiosnę. W tym dniu każda z klas przyodziała się w wybrany przez siebie kolor.

• Uczniowie oddziału przedszkolnego: kolor fioletowy
  • Klasa pierwsza i druga: niebieski
  • Klasa trzecia: pomarańczowy
  • Klasa czwarta: żółty
  • Klasa piąta: zielony
  • Klasa szósta: czerwony

Poza ubiorem uczniowie w wybranych barwach przystroili także klasy, wykonali gaiki-maiki oraz kukły Marzanny. Nasza szkoła w tym dniu była wyjątkowo barwna. Około godzinny dwunastej uczniowie wraz z nauczycielami, tworząc kolorowy korowód wymaszerowali poza teren szkoły pożegnać zimę i powitać upragnioną przez wszystkich wiosnę. Zimę odprowadziliśmy na dworzec PKP i odesłaliśmy hen daleko. Natomiast wiosnę przywitaliśmy na boisku drużyny Skalnik Rębiszów wraz z kolorowym transparentem. Po powrocie do szkoły czekało na nas ognisko.

My już się zimy nie boimy!!!!!

Pierwszy Dzień Wiosny