09 grudnia 2016 00:21 | Aktualności

Mikołajki

Hoł hoł hoł!!!! Tak 6 grudnia przywitał dzieci w Szkole Podstawowej im.  św. Floriana w Rębiszowie święty Mikołaj.  Ale zacznijmy od początku... O godzinie 10.30 na sali gimnastycznej wszystkich przybyłych gości przywitała Śnieżynka wraz z Elfem. Do czasu przybycia Mikołaja uczniowie chętnie uczestniczyli w przygotowanych dla nich muzycznych zabawach oraz sportowo-mikołajkowych konkurencjach. Jednak pomimo wielu atrakcji nie mogli doczekać się przybycia najważniejszego gościa. Tuż po godzinie 12:00 Mikołaj przekroczył próg szkolnej sali, wprowadzając do jej wnętrza wyjątkowo świąteczny nastrój. Dla nikogo nie zabrakło prezentu - nawet największe szkolne urwisy zostały hojnie obdarowane przez naszego gościa. Zwieńczeniem tego jakże wyjątkowego dnia był wspólny taniec z Mikołajem.

Serdeczne podziękowania chcielibyśmy złożyć wszystkim pomocnikom świętego Mikołaja - między innymi Pani Dyrektor Naszej Szkoły Violecie Segedyn, wieloletniej dyrektor szkoły Pani Helenie Sadocha, Pani Iwonie Sadocha, prezesowi Stowarzyszenia "Zakwisie" Pani Edytcie Hryciew, Panu sołtysowi Piotrowi Cybulskiemu, Pani Ewelinie Jefimik, Pani Krystynie Hryciew. Szczególne słowa uznania należą sie naszym animatorom Pani Małgorzacie Husak, która wcieliła się w rolę Śnieżynki oraz dla Pana Arkadiusza Dołęgi, który wystąpił w roli Elfa.

Mikołajki